Fifa Online

Nově vytvořená liga pro všechny co si chtějí zahrát hru Fifa Online po internetu.....

Informace

2010 FIFA World Cup TM

Vezměte svůj tým přes fáze Světové skupiny poháru do finále a další na mistrovství světa slávy, nebo soutěžit v zajímavých hlavy až k hlavě národního týmu zápasy ..

LEAGUE MODE

Vyberte si svůj oblíbený klub a vést je k domácí lize slávě. Zahájení své kampaně jako nový manažer s posláním vést svůj klub k velikosti. Take o výzvou pro otáčení kolem svého týmu obrovské vítězné zápasy, vydělávat Ve hře měny a s využitím výnosu podepsat nové hráče zvýšit vaše šance na výhru Future Games. Play offline proti CPU a měřit Váš pokrok proti přátelům. Předveďte své fotbalové dovednosti a odborné znalosti a výzvou přátele, aby si lépe vydělává Správce bodů zkušenosti (XP).

Živých událostí

Play týdne nejdůležitější zápas a podporovat svůj oblíbený tým tím, že hraje Utkání dne akcí. Win vzrušující položky pro váš tým ligy podporou vaší straně v nejdůležitější zápas tohoto týdne.

PLAYER RŮST

Podívejte se Vaši hráči rostou ve schopnost více zápasů hrají. Statistiky rostou svůj talent z diamantů v surové pravidelných hráčů prvního týmu.

Nová vlastnost - Mládež Scout!
Nyní můžete skaut pro mladé talenty a rozvíjet je do sportovci světové třídy.

Manager

Skluzu na starém kožichu a převzít kontrolu nad vaším týmem. Man-spravovat svůj tým získat to nejlepší z nich. Vyberte prvních 11, vyberte formace a a klíč v polovině-match rozhodnutí, které znaky příští velký klub manager.

PLAYER ZAŘÍZENÍ

Vydělejte zvláštní odměny na konci každého zápasu ve formě Player zařízení. Zlepšete svou hráči schopnosti s boty, které zlepšují střelbu, nápoje, že doplňování únava a mnohem více.

PLAYER BODY

Přihlaste se nové výkonné hráče na svůj tým a dostat nejlepší hráče pro každou pozici přehrávání na vašem týmu.

CENY GALERIE

Výhry plnění odznaky, které můžete vidět v galerii Awards. New odznaky a úspěchy, které znějí často.

OBCHOD

Lidé desítky položek, které můžete použít získané v herní měny nebo fotbal bodů (udělovanou pouze některým šťastných hráčů v uzavřených Beta 4) ve FIFA Online Store. Si vybrat položky, zatímco správu vašeho rozpočtu a zároveň to s ohledem na taktiku potřebné pro váš další velký zápas.

SOCIÁLNÍ

Nové vícejazyčné chat rooms pro naše přátele International do chat v jejich rodném jazyce. Skóre se řadí sám v komunitě FIFA, stejně jako se svými vlastními přáteli. Online uživatelé - viz Kdo je online kdykoliv, komunikovat s nimi, kontrolovat jejich manažer profil a hrát zápasy s nimi.

Zkušenosti nekončí. Budeme uvolnění nové funkce a herní aktualizace v následujících měsících a bude mít k dispozici aktualizovaný o vývoji. Hodně štěstí a doufáme, že se na vás na hřiště!