Fifa Online

Nově vytvořená liga pro všechny co si chtějí zahrát hru Fifa Online po internetu.....

Informace od fifa.cz

EA Sports přicházejí s úplnou novinkou! Je to něco, co už dříve testovali v Asii a teď se z toho stává celosvětový projekt. FIFA Online je hra určená výhradně pro PC (aspoň to tak zatím vypadá) a je zcela zdarma! Vypadá to, že EA Sports chtějí dokázat něco, co se před asi 4 lety podařilo dokonale hře Trackmania Nations - díky kompletní freewarovce, která navíc měla cca 300 MB si získala obrovskou megakomunitu. To platilo obzvlášť v ČR, kde jsme na věci zadarmo docela vysazení, že jo.

Díky naší dlouhodobé práci pro vás, fanoušky FIFA, se nám dostalo možnosti, stát se členy uzavřeného betatestování této zajímavé novinky. Již brzy, jakmile získáme přístup, vás zavalíme spoustou konkrétních informací o tom, jak se nám to líbí anebo nelíbí. V tuhle chvíli ještě čekáme na zpřístupnění uživatelského rozhraní, ale základní data vám rádi sdělíme už teď.Hra bude zcela zdarma. Ve hře budete sbírat "coins" a díky nim si budete moci nakupovat vylepšení vašeho týmu. Předpokládám, že "coins" si budete moci koupit i za reálné peníze a tím pádem si vlastně zaplatit výhodu vůči soupeři. Není to nic nečekaného ani neobvyklého, na stejném principu funguje např. Battlefield Heroes, který EA vydali už před rokem a půl. Hra bude mít podle screenshotů engine FIFA 10, což je opravdu velmi potěšující, zároveň se ale bude dát hrát pouze myší. Konkrétně nejsme zatím schopni vám to blíže popsat, jsme zvědaví, až si to vyzkoušíme a jaké to bude. Hra bude zaměřená hlavně na multiplayer, takže čekám, že tam nebude žádný manager mód.

Teď už se ale pojďme podívat na oficiální materiály: ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK

Oficiální stránky: http://fifa-online.easports.comOvládání myší: Budete svým hráčům jakoby z lavičky říkat, kam mají běžet, kam mají nahrát, kdy mají střílet a skluzovat. Na to všechno by vám měli stačit pouhé dva myšší buttony a i přesto dosáhnete přesně toho, co zrovna chcete

Online Multiplayer: Budete moci hrát 1v1 i ve více lidech proti sobě a proti hráčům z celého světa - holt taková multiplayerová klasika.Mód Mistrovství světa: Mód bude kompletní kopií aktuální MS (dobrá zpráva pro Slováky) a dokonce v offline režimu si budete moci zahrát celé MS (a to je dobrá zpráva pro všechny!)

Mód Mistrovství světa Online: Totéž ale jako offline :)

Hra je "buddy friendly": Ve hře si vytvoříte svůj friend list a se svými přáteli můžete porovnávat tuny statistik a soutěžit mezi sebou.Vyber a vylepšuj: Vyberete si svůj vlastní tým a vylepšujte ho, jak to je jenom možné... díky tomu se z vašeho týmu může stát brankostroj a mašina na vítězství.

Toť zatím vše, schválně, jak to bude vypadat v praxi! O vlastní beta klíč si může zkusit zažádat kdokoliv, ale očekávám, že pro člověka z ČR bez EA protekce to bude běh na dlouho trať. V každém případě GL, pokud se o to pokusíte.